Тренинговый центр
«Мастерская визуальной психодиагностики»

Задать вопрос
Задать вопрос
I'm not a bot

Наши статьи

26 октября, 11:11
Комментарии: 0
Автор: 
Григорий Семчук
О чем говорят почерки украинских политиков. Анализ 20 почерков
Про что говорят почерки украинских политиков. Анализ 20 почерковв

В журналі «КРАЇНА» №49 (149) від 29 листопада 2012 р. вийшла стаття Григорія Семчука «Що говорять про 20 провідних українських політиків їхні почерки».

 

 

Петро Порошенко, 47 років

Міністр економічного розвитку і торгівлі

Слабка сторона — відсутність ударних якостей. “Р”, що відповідає за ці якості, слабенька. Може копнути, але битися — ні, бо не вистачає сили для війни. За якусь посаду може змагатися, але легко зламається. Ніколи не піде до кінця.

У політику з такою “р”-кою не можна, бо людина не відчуває небезпеки. Як керівник дуже м'який. “Д”-шка проскочила з трикутним хвостиком — у роботі педантичний. Навколо себе гуртує команду за принципом сім'ї, як у Аксьонова - родина Градових.

Сто процентів, ховається від якихось проблем у свій власний світ — може, картини пише чи книжки, взагалі має насолоджуватися від живопису та літератури, під час перегляду хорошого фільму може заплакати.

Достатньо романтична людина. Чуттєва сфера пронизує весь його характер. Це видно по роздутих літерах “у”, “д”, “з”. На кожен вчинок покладає багато сподівань, відповідно, з кожної невдачі дуже сильно переживає. Витрачає більше енергетики на переживання, ніж на сам вчинок.

Має нестійкість до стресів, тому, якщо посаду, за яку змагався, не отримає, прийде додому і плакати-не плакати, але переживати буде точно. Я б його від стресів оберігав, бо це може позначитися на здоров'ї.

Дуже честолюбний. І тут розбіжність. Бо, з одного боку, по роздутій букві “в” видно, що людина хоче влади. З іншого, битися за неї не зможе. Тобто, хоче більше влади, ніж може втримати.

По тому, як пише слово “дружина” - розділяє склади, серединка букви “ж” має великий хвіст у вигляді петлі— видно, що в сім'ї більш жорсткий, ніж на роботі.

Хвости “у”, “д” тягнуться назад. Це так звані хвости з минулого. Людина минулого, сентиментальна, чуттєва. Якщо однокласник попросить влаштувати на роботу, - влаштує. У цьому своєму минулому може безкінечно жити, і це іноді заважає. Бо з'являється свого роду установочність у рішеннях і діях. Йому важко грати з кондачка, спонтанно. Правда, якщо йдеться про дуже близьких людей, установочність не спрацює, бо він здатен на справжні почуття — любов і дружбу. Дружині пробачить зраду, партнерові - “підставу” у бізнесі.

“Й”, що відповідає за експресію - з завитушкою. Може “рисонутися”, купити дороге авто собі, дружині й дітям. Намагається жити з людьми, яких любить. Тому буде все їм віддавати. Є трошки самолюбування. Любить, коли на нього дивляться зі сторони. Може, це його і потягнуло в політику.

Щирий. Якщо понесе гроші у благодійний фонд, то це буде зроблено не для камери. Йому важко кривити душею і продавати себе.

Валерій Хорошковський, 43 роки

Перший віце-прем'єр міністр

“Уборний”, зібраний почерк свідчить про максимально зібраного, акуратного і мобілізованого власника. Заточені хвостики в “у”, “д” характеризують суху, конкретну, цільову людину. Націлений на справу, але витрачає на неї рівно стільки часу, скільки необхідно. Не перепрацьовує. Дуже швидко визначає ціль і прагматично до неї йде. Має високий ступінь позерства. Якщо по дорозі на роботу в нього попросить милостиню жебрак, дасть лише у випадку, якщо це зніматиме телебачення, а сюжет, який вийде, виставить його в гарному світлі.

Не “гризун” - посади зубами не вигризав, не фанат влади - маленькі вершечки букви “в”. До керівних посад іде тихо, методично, крок за кроком. Між двома керівниками вибере не того, кому симпатизує, а того, хто сильніший. Але служити буде вірно, як вівчарка.

У постійній оглядці. Озирається на себе і запитує: “А як я виглядаю?”  Є таке поняття у психології — ретрофлексія. Коли людина має уявлення про те, якою хоче бути. І постійно звіряє його з тим, що є насправді. Це той самий випадок. Багато енергії іде на внутрішній діалог, “звірку” того, ким ти є, із тим, ким ти хочеш бути. Причому на оцінки інших великої уваги не звертає. Те, що Тимошенко назвала його “напомаженою набріоліненою істотою”, зачепило, але не більше.

 

Дмитро Табачник, 48 років

Міністр освіти

Психологічно сильний, цільовий і жорсткий. На провокації не смикається. Його важко на чомусь підловити, обережний, хитрий. Намагається триматися одинаком і має позицію “як вітер подме”. Але при цьому не боїться приймати викликів. Притиснутий до стінки, буде добре битися, воювати. Вміє за себе постояти. Власну агресію контролює і наносить удар тоді, коли це йому необхідно.

Сліпо чиюсь волю ніколи виконувати не буде, не тупий виконавець. Усі рішення приймає самостійно, має власну програму, рухається по ній.

До влади байдужий, трішки зайвий на цьому “святі життя”. Не служака, до посад не прагне. Не фанат масових ідеологій.

Фріменський тип сводолюбивої людини, яка щось робить у своє задоволення, і якщо підписується під чимось, тільки для того, щоб його не чіпали, щоб тихо плисти за течією. Якщо він у політику і вліз, то тільки тому, що йому з політикою зараз по дорозі.

Творча людина, шукає собі таку саму творчу пару. Любить свободу — почерк без зчеплень, тому сповідує принципи вільного кохання. Буде зраджувати, партнерові теж легко пробачить адюльтер. Не авторитарщик, тому не підходить до зради серйозно.

 

Юрій Бойко, 53 роки

Міністр енергетики та вугільної промисловості

Системщик. Його ідеально ставити головою в міністерстві, на заводі, де потрібно не битися-сваритися, а систематизувати процес. По природі не боєць. Тому потребує заступника, який замість нього вирішуватиме всі питання у владі, “йтиме на війну”. Підлеглі в цьому контексті — слабке місце, бо рано чи пізно, маючи в руках зброю і патрони, можуть збунтуватися, показати зуби, повикаблучуватися.

“Д”-шки хвостиками пливуть ліворуч - людина емпірики, досвіду, в авантюру не вв'яжеться, реалістичний, прагматичний і конкретний. У робочих процесах намагається ввести старі напрацювання, досвід, і доведе до такого стану, що воно працюватиме, як годинник — зрозуміло, ясно і без відхилень. Потім йому стає нецікаво, тому треба знімати і знову ставити на посаду в установу, де панує хаос, щоб він навів порядок там.

Трудоголічний. Працює тільки з перевіреними речами і людьми.

 

Віктор Янукович, 52 роки

Президент України

Не фанат влади, бере рівно стільки, скільки необхідно.

Дуже сильний у хорошому сенсі слова. На стрес реагує повною мобілізацією. Негаразди роблять його ще сильнішим. Якби, наприклад, потрапив до в'язниці, зібрав би себе докупи всі сили, чітко й послідовно робив би щось для того, аби вийти. Дуже гарно тримає себе в руках, стримується.

“У”, ”д” мають трикутні хвостики — таку людину краще не ображати, запам'ятає і може помститися. Має подвійну модель поведінки, бо в одному й тому ж тексті “р” пише по-різному. Дуже небезпечний тільки в випадку, якщо розізлити, зацькувати до останнього, не дати вибору. Нікого не чіпатиме, поки його не притиснеш до стінки. На провокації, звинувачення реагує “собака гавкає, караван іде”. Усе, від цукерок до прем'єр-міністра вибирає сам, і переконати у неправильності рішення нереально. Якщо хтось цим надто захопиться, нанесе удар навідліг, причому такий, що вже не піднімешся. По такій людині краще не топтатися, бо не пожаліє.

В усіх інших питаннях досить пластичний.

Прослідковується образливість. Можливо, продиктована тим, що не завжди є можливість бити навідліг.

Не грає. Якщо чимось зацікавився, то не на публіку.

Хвостики у “д” трикутні — підозріливий, недовірливий.

Йому важко виражати свої емоції. Якби був футболістом і забив гол, не кричав би: “Ура, ура, я забив!”, а думав би: “Чого радіти? Попереду ще купа матчів”.

 

Микола Азаров, 64 роки

Прем'єр-міністр

“Т” пише по-різному — дуже працьовита людина. Хороший керівник, уміє організувати процес так, щоб усі пахали на сто відсотків з позитивним результатом. Але й сам пахатиме на 200 відсотків, на роботі може жити. Як і Януковича, переконати в чомусь нереально. Саме тому комунікація між ними іноді буде заходити в глухий кут. Бо кожен буде зациклений на своїй догмі, правилі чи законі. Кожен буде апелювати до свого досвіду. Запальний, у сварках проглядається вогненебезпечна суміш. Реверсійна “д” свідчить про вміння підбирати команду, очевидно, команду Януковича підбирав він. Жорсткий керівник, за прорахунок підлеглому дасть доброго прочухана, може й звільнити. Прослідковується імпульсивність, тому в емоціях може не стриматися, поцілити у співрозмовника чимось важким.

У фінансових питаннях ощадливий.

Краще працює ліва півкуля мозку, що відповідає за логіку. Далекий від мистецтва. По-справжньому може захопити тільки хороша логічна ідея.

 

Раїса Богатирьова, 59 років

Віце-прем'єр-міністр — Міністр охорони здоров

Хвостик “в” поломаний — людину обламали у прагненнях влади, вона отримала її менше, ніж хотіла. Сьогоднішня її посада — компроміс із собою: я посиджу на цьому місці, скільки треба, щоб потім зайняти краще. Але навряд чи досягне цього кращого, бо ніколи не ризикне на бунт, провокацію проти керівництва. Не плестиме інтриг, терпляче сидітиме і чекатиме, поки їй дадуть більше влади.

Конкретна, пряма, відверта, відкрита. Добре подумає перед тим, як сказати, але скаже без кокетства те, що думає. Якщо каже: “Так”, то це саме позитивна відповідь, а не “ні” чи “можливо”.

У прийнятті рішень догматична. Але всі свої догми формує з особистих міркувань безпеки. Тобто, прийняла рішення, і переконати її неможливо не тому, що людина не здатна іти на компроміс, а тому, що це рішення для неї — найзручніше.

 

Юлія Тимошенко, 51 рік

14-ий прем'єр-міністр України, кандидат у президенти

(графолог аналізує декларацію, заповнену Тимошенко 2004 року, а також записки, які Юлія Володимирівна передала з Качанівської колонії у квітні та липні цього року - “Країна”)

З Тимошенко відбулася дивна для мене метаморфоза. Вона з бюрократа у прийнятті рішень перетворилася на авантюриста. Почерк 2004 року свідчить про те, що людина має дуже високий ступінь злості, агресивна, готова видряпати очі супернику. Але дряпати вона їх буде, спираючись на букву закону. За логікою, бюрократ мав би й далі залишитися бюрократом. Навіть у в'язниці шукати нові проволочки, варіанти, як вирішити проблему. Але тепер у неї змінилися “т” - вона намагається вгадати зеро, грати в рулетку, у неї нема чіткої інструкції, як приймати рішення і що робити. “Р”-ки імпульсивні, різкі — грубо вислювлюючись, вона крута, якщо за нею якась сила. Але якщо все погано, починає здаватися. У неї не вистачає стійкості. В'язниця для неї — найгірший варіант, це її повністю розвалить. Записки з камери показують, що вона стала більш пластичною. Але приймає рішення, не маючи під ними прагматичної основи.

На початку записок із камери рядки рівні. Автор не дуже вірить у те, що це дасть результат. Потім рядки повзуть вгору — привалили воля, оптимізм. Мітки сторінок ставила в правому кутку, ще й обвела кружечком — дуже високі очікування результату і сподівання. Переноси свідчать про відсутність страху перед майбутнім.

Як і 2004-го, прослідковується недовірливість та високий ступінь параної, агресія, потреба виливати її на людей. Даремно витрачає сили на дрібну гризню. Я б її порівняв зі злою вівчаркою, в якої пішли зриви.

 

Наталя Королевська, 37 років

народний депутат, голова Комітету ВР з питань регуляторної політики та підприємництва

Добра ротвейлерша — гарно служить і не лізе на рожен.

Якщо хтось образить, переживатиме, але швидко вибачить. Грає роль слабкої, проте, якщо у темному під'їзді хтось намагатиметься її пограбувати, відбиватиметься до останнього. Незрозуміло, чому занижує свої можливості, може набагато більше.

Круглі “д” - чуттєва. Здатна по-справжньому любити і дружити. Якщо буде закохана в людину, візьме її до себе на роботу, навіть якщо це буде поганий фахівець. Від друзів очікує тієї ж глибини, дуже сильно страждатиме, якщо не матиме у дружбі віддачі.

Системниця, не боїться братися за нові справи і занурюватися в проблеми. Вона як машина - завантажилася і поїхала, чесно, без підлих вчинків по відношенню до колег.

Слабка сторона — трохи не вистачає зворотнього зв'язку. Переграти сценарій не здатна.

У владу пішла не заради влади, мегаамбіцій не має, очевидно, хоче захистити якісь власні інтереси.

Характер дуже схожий до Порошенкового, але без глюків минулого, які заважають жити.

 

Сергій Тігіпко, 51 рік

Віце-прем'єр міністр, міністр соціальної політики

Форма “т” вказує на інтелект. Чистий розумник. Пішов у владу, щоб мізки працювали на повну, у нього потреба бути в постійній інтелектуальній роботі. Дике бажання реалізувати власні інтелектуальні програми. І влада в цьому плані — засіб.

Піджимає хвостик “з” - не любить скандалів. Якщо прийде у приймальну до Януковича і почує, що там сварка, - утече. Для нього скандал — найстрашніше в житті.

У букв піджаті вушка — не любить розкриватися, черствий, в побуті себе стримує.

Компромісна, гнучка людина, може переграти правила, пожертувати власними інтересами, перебудуватися. На удар ударом не відповість, спустить на гальмах.

 

Андрій Клюєв, 48 років

Секретар Ради Національної безпеки та Оборони

При заповненні декларації написав власне ім'я друкованими літерами — чогось боявся, щось хотів приховати, намагався бути обережним. Потім “відпустило”, перейшов на пропис.

Швидко орієнтується в ситуації, уміє прийняти єдино правильне рішення. Хитруватий. Надійний служака. З нижчим зі званням справедливий. Якщо хтось із команди наробив помилок, мститися не буде — просто вижене. Абсолютна відсутність агресії і самовдоволення.

Якщо хтось буде до нього влаштовуватися на роботу і почне лестити, вижене геть, цього не любить. По тому, як пише слово “дружина”, видно, що жінка його контролює, вона вдома — бос. А він до цього нормально ставиться. “С”  у слові син подібна до “о” - має чітке уявлення про те, якою його дитина повинна бути. Якщо сини відповідатимуть цьому уявленню, стосунки будуть хороші.

 

Микола Томенко, 47 років

Заступник голови Верховної Ради

Людина чужої волі, зламана, вся у компромісах та вчинках. Завжди готова перебігти до більш сильного керівника. Хвостики “у“, ”д”, “з” нагадують гачки і тягнуться ліворуч — людина не вгадала щось у минулому і сильно себе за це картає. Можливо, заради політики кинула улюблену справу, у психології це називається "незавершений гештальт", коли не доводиш щось до кінця, що дуже хотілося. І тепер сильно себе за це картає, ламається, дозволяє себе ламати. Слабкий, боїться воювати. Найбільше, на що здатен — спалахнути, але до бійки не дійде.

Потребує спілкування, трибуни, щоб вибалакатися й виправдатися.

“Т” рвані, перший раз такі бачу. У прийнятті рішень немає адекватного уявлення. Частина його лишається в минулому, частина — в нинішньому, частина — у майбутньому. Що нашепчуть, те і зробить. Людину треба "збирати до купи", це навіть не до психоаналітика треба, він тут уже не допоможе. Потрібен хтось серйозніший, хто відмотає стару “вавку”.

У сім'ї теж усе найкраще лишилося в минулому, вдома часті скандали.

 

Костянтин Грищенко, 58 років

Міністр закордонних справ

Звір. Дуже небезпечний. Найсильніший із почерків усіх політиків, яких я бачив, після почерку Кучми. Таку людину краще мати союзником, ніж ворогом. Не розмінюється на дрібниці. Якщо взявся за роботу — доведе до кінця. Розуміє ціну питання віддачі серйозних наказів. Знає ціну крові, розборок і через дрібниці ніколи у них не полізе. “З” має підтягнутий хвіст — не любить скандалів. Любить владу і прагне до неї, потрошку іде на компроміси, прогинається, щоб отримати потрібне. Запити занижені, але амбіцій більше.

Вдома — жандармерія, любить віддавати накази. Якщо сказав дружині: “Смажена картопля на обід”, то це — закон. Якщо підлеглий провинився, 98 % - звільнення.

Дуже розумний. Не любить, коли його виставляють дурнем.  Не любить програвати.

“Т” занижається - останнім часом допускає проколи, можливо, вклав гроші у справу, а вона не принесла прибутку. Проте його це зробило сильнішим. Почав перевіряти себе та інших, з'явився скептицизм і цинізм. У них із Порошенком була б цікава комунікація. Порошенко доводить, що все чудово. А цей знаходить конкретні проколи і показує, в чому недоопрацювання. Порошенка він би переїхав, як каток, і навіть не помітив би.

Не сентиментальний. Якщо поспішатиме на роботу, а дорогу перебігатиме бездомний пес, переїде й не зупиниться.

 

Арсеній Яценюк, 38 років

Народний депутат, лідер партії “Фронт змін”

Геній-учений, знайде варіанти відповіді там, де ніхто навіть шукати не буде. Людина хмар, польотів туди на своїй концепції, і там живе. У нього немає кордонів, йому потрібно все вище і вище. Таких людей ідеально використовувати, коли треба знайти ідеальне рішення, шпарину у стіні. Він її обов'язково знайде, бо має дуже високий ступінь стратегічності, на це вказує рівний почерк. Але після того людину одразу треба знімати з посади, бо вона не має терпіння довести справу до кінця. Це фахівець, який зможе відкрити неймовірно прибутковий ресторан, але не помічатиме, що персонал потихеньку краде гроші з каси. Йому потрібні два помічники. Один - виконувати замість нього рутинні справи, а другий - доводити усе до кінця. Посада, на якій треба перебирати папірці, його знищить.

Погано зі зворотним зв'язком, із тим, що відбувається в нього під носом. Це той випадок, коли суспільство не відповідає потребам людини. Рівний почерк із летючими відростками — Бог, екзальтована самозакохана людина із завищеною самооцінкою. Якщо влаштовуватися до нього на роботу, треба захоплюватися ним, боготворити. Але важливо не переграти. Дуже розумний — прорахує.

 

Володимир Литвин, 56 років

Голова Верховної Ради

Дуже любить владу. Сухий. Жадібний. Образливий мстивий параноїк. Головна програма — втриматися при владі. Як це все відбудеться, йому до лампочки. Здатен максимально прогнутися. Красиво підставиться, зіграє слабинку для того, щоб утриматися за крісло. Дискомфорту при цьому не відчуватиме. Друзів обирає рівних собі — за снобізмом, посадою і статками.

Із дружиною стосунки не складаються. У слові “дружина” “у” не з'єднується з ”ж”. “У” - це чуттєвість, переживання, злиття, а “ж” - побут, тобто, відчувається нелюбов у побуті, небажання відчувати те, що відбувається навколо. Цілком можливий гайморит, закладеність носа, риніт.

 

Віктор Ющенко, 58 років

3-ій президент України, кандидат у президенти

Класичний фрондер — любить йти наперекосяк, із серії антистереотипів: я зроблю не так, як усі. Нахил почерку ліворуч свідчить про легкий глюк. Це постійне незадоволення собою, навколишнім середовищем. Як би не складалася ситуація, всередині людини сидітиме хробак і гризтиме: “Все складається не так, як я хочу”. Це відбувається через внутрішні протиріччя. Можливо, батьки не рахувалися з його думкою, чи життя так склалося, що ніхто не цінував його, геніального. І він виріс у такого буяна, повного протиріч, який рухається назад. Але рухається свідомо, щоб потім логічно пояснити свою поразку і починати знову.

Слабка сторона — бракує методичності рухатися крок за кроком. Людина сьогодні може сказати “а”, а завтра, коли це дуже потрібно, не сказати “б”. Також бракує емоційності. Багато логічних установок. Наприклад, дружину обирав не “подобається дівчинка — зустрічаєшся з нею”. А зустрічався тому, що треба зустрічатися, тому що певна вигода є.

“Ж”, яка відповідає за побут, у формі парканчика. Щодо дружини не має ніяких емоцій, одна логіка. Якщо дружина плакатиме, сяде навпроти і логічно пояснюватиме, чому плакати не треба. Зрозуміти, відчути її він не може. В “у“ нема кругляша на хвостику, а в “д” - є. Це свідчить, що єдине, в чому він емоційний та виявляє почуття — робота.

Не боягуз, емоційно сильний. Поразки сприймає спокійно. Раціонально все це відмотає, подавить емоції, в цьому плані непробивний.

 

Олександр Лавринович, 58 років

Міністр юстиції

Високий ступінь компромісності. Сильно прогинається перед обставинами. Демонстративний позер. Велике бажання бути на сцені, на трибуні. Гра на показуху. Класичний демонстратор істероїдного типу. Якщо буде влаштовувати свою дитину в вуз, але йому скажуть: “Вибач, будь ласка, місце зайняте”, поступиться, але кривдника запам'ятає і за нагоди помститься.

Швидко іде на фінансові компроміси.

Дуже емоційний, любить великі застілля. Друзів вибирає теж із таких, які люблять компанії.

Позер. Очевидно, батьки любили-хвалили, ставили на стільчик і казали, що він - найрозумнішщй. Тепер іти на сцену — потреба. Люди, які влаштовуються до нього на роботу, мають казати, що він найрозумніший, найкращий, найкрутіший. Боятися переборщити не треба. Чим більше — тим краще.  У дужини теж потребує постійного підтвердження, що він — найкращий. Якщо цього не буде — як варіант, знайде коханку.

 

Петро Симоненко, 60 років

Керівник Компартії у Верховній Раді

Ця людина за останні років 5 дуже сильно змінилася. Раніше була дуже емоційна, чуттєва, з умінням переживати, співпереживати, зливатися з партнером, розуміти його. Зараз це людина, яка влаштовує війну заради вигоди. Якщо десь якась бійка, іде на посилення конфронтації та агресії, щоб із цього мати якийсь зиск. Букви “р” в автора точно такі самі, як у Юлії Тимошенко в той період, коли вона влаштовувала бучу з епідемією грипу. Тобто, почали всі люди помирати, і різко всі почали закуповувати медикаменти на мільйони доларів. Влаштовується масова істерія для того, щоб із цього щось заробити. В людини висока матеріальна зацікавленість пов'язана з агресією. Сама по собі людина добра, душевна. Але чомусь вибрав собі програму: коли все погано, мені добре.

“Р” із хвостиком у вигляді петлі, що загинається всередину - високі матеріальна зацікавленість та очікування від майбутнього.

Хвостики “д” у формі трикутників — звинувачує оточуючих у своїх невдачах. Як тільки він виграє, вважає, що він молодчина. Якщо програє, починає звинувачувати оточуючих, казати, що його підставили, не зрозуміли, не оцінили, не дали необхідний ресурс. Не вчиться на помилках. Усі помилки списує на козні ворогів, а не на свій рахунок.

“А”, яка символізує початок, трохи схожа на “я”, має великий хвіст -  дуже хоче обнулити ситуацію і почати все спочатку. Людина намагається забути минуле і почате все з нової сторінки. “Т” класична, як у школі вчили писати — догматичний, консервативний. Але буде відстоювати свою точку зору м'яко, не агресуватиме. Якщо матиме якісь правила, захищатиме їх м'яко, але насмерть. З дружиною гарні стосунки.

Всі букви роз'єднані — дуже обережний, між буквами великі розриви — вивіряє кожен крок, чи правильно він іде. Автору бракує методичності та послідовності.

“П” схожа на перекреслену петлю — любить похизуватися, це таке обернення на себе, самолюбування, тенденція дивитися на себе зі сторони, як він виглядає. Любить себе, автоматично любить дзеркала, розглядає себе в них багато часу.

Верхівка “в” завалюється набік — любить владу, але на даний момент іде під обставини і конкретно прогинається за гроші. Його не цікавить стратегічність руху, лише як грошей заробить. Не має наполегливості. Якщо така людина тобі переходить дорогу, просто питаєш її: “Тебе давно били ногами в живіт?” І вона одразу лякається.

“М” має перший вершечок круглий, другий — гострий. Перше — це минуле, друге — майбутнє. Людина сприймає минуле як комфортне, душевне, тепле. Майбутнє — ризик і небезпека. Але людина обирає це свідомо, іде в бійку. Глибоко цей перехід переживає, не обурює себе, що він щось зробив неправильно, це йому важко дається. Бо він добре розуміє ціну своєму вчинку.

 

Сергій Льовочкін, 40 років

Голова Адміністрації Президента

Дуже високий ступінь стратегічності і вміння робити серйозні мегапроекти. Дуже глибокі хороші “д”. Людина не поверхова, в роботі має високий ступінь розважливості. У людини нема завалювання в істерію та невроз, але й нема сухості на рівні прагматичних, логічних людей. Коли пише своє по-батькові “Володимирович”, “д” має трикутний хвостик, хоча в усіх інших випадках — рівний довгий. Це свідчить про те, що у нього на батька якась проблема, комплекс, щось нереалізоване. Може, щось не пробачив, не відпустив.

Хороший боєць, сильна людина, стійка до стресів. Добре вміє накопичувати агресію та її розряджати. Одна справа, якщо битиметься за свою ідею — робитиме це з усією силою. Інша справа, якщо битиметься за чужу ідею — для того найме когось. В “р” немає високих відростків — людина ситуації. Не накидає на ситуацію своїх уявлень, як воно має бути, а чітко сприймає ситуацію, як вона є.

Серйозний чоловік. Якщо дасть наказ про ліквідацію, буде безжалісний. Не пошкодує. “Р” ланцетна — в бійці максимально вирізає почуттєву сферу.

У декларації в графі “члени сім'ї” вказує ім'я та прізвище дітей, а в дужках зазначає (син), (дочка). Це ознака сімейного снобізму. Якщо у когось акцент робиться на “це моя донька”, то у нього “це наш Льовочкін” - на наш клан, рід, прізвище. 

“Т” класична з рисочкою угорі — бюрократ. Приймає рішення, спираючись на думку шефа або закон. Такі “т”-шки часто пишуть медики або юристи. А ще — ущербні в інтелекті люди, які намагаються додати значення, ваги своїм словам. Коли, наприклад, людина питає: “Як? Ти цього не знаєш? Про це ж сам Хайдеггер сказав!” Працівників на роботу бере з огляду на титули та регалії. Хто хоче влаштуватися до нього, нехай тягне дипломи, нагороди, медалі. Талановиту людину без усього цього мотлоху може послати геть. Для нього важливо, на що ти спираєшся. Він - формаліст.

На бійку багато часу не витрачає - того, кого вважає ворогом, одразу знищує.

“Й” має фігурну пташку вгорі — чуттєвий та емоційний, вміє виказувати свої експресивні враження.

“В” з високим рівним хвостиком — жорсткий начальник, який любить усе контролювати. Влади може взяти набагато більше, ніж у нього є зараз, можна сказати, що стримує себе, не заривається. У нього виражений ідеологічний фактор. Прихований демагог, який уміє переконувати людей та декларувати. Якщо прийде до влади - це буде другий Кучма, якого всі поважатимуть і після того, як він піде з посади.

 

Олег Тягнибок, 44 роки

Народний депутат, лідер Всеукраїнського об`єднання "Свобода"

Роздуті відростки в “д” і “у” вказують на те, що людина емоційна, часто ображається та мстива. Якщо така людина приходить до влади, всіх, хто інакше мислить, вирізає у прямому сенсі слова. “К” вказує на те, що людина має чіткі уявлення про те, що таке — добре, а що — погано. Інакомислячі або в тюрьмах сидітимуть, або він їх прибире. Належить до людей-ідеологів, які навколо себе збирають паству, адептів, що будуть  “дивитись в очі з блиском в очах”. Ті, хто “дивляться” і "не блищать" - ліквідовуються.

На даному етапі в людини йдуть невдачі — хвостики у “б” завалені праворуч. Людина вірить у те, що вона розповідає, але це не дає бажаного результату, якоїсь перспективи. Не бачить зворотнього зв'язку із середовищем, а це для неї дуже важливо — постійно керувати, займати трибуну, забирати максимальний ефірний час. Це базіка, який на певному етапі справу заміщає пропагандою, як Геббельс у Гітлера чи Ленін.

“Н” показує те, як людина змінюється. В цього автора буква має вищий лівий відросток, що вказує на переживальну людину, яка живе історією, спогадами. Не кине і не зрадить друга через сентименти минулого. Хотів би повернути те, що було. Консерватор, який живе за старими моделями і не хоче вигадувати нових. Якщо ця людина керівник, на ключові посади ніколи не поставить нових бійців, тільки старих і перевірених. Його важко підманити новою цукеркою, якщо ти йому казатимеш: “Давай спробуємо це, воно нове, круте і цікаве”, йому це не буде приваблювати.

“М” має роздутий перший хвостик і тонкий — другий. Людина іде з комфортного минулого заради нових завоювань. Готовий до бійки і випробувань. Між буквами не вистачає зчеплень — вивірює кожен свій крок.

У слові “син” “н” схожа на англійську “h”. Має чіткі уявлення про те, яким син має бути. І буде під ці уявлення сина підганяти.

“С” має форму равлика — людина вірить, що вона незвичайна та унікальна.

З дружиною дуже м'який, можливо, вона навіть ним керує. В родині взагалі не буває скандалів.

“В” вказує на те, що влада має поєднуватися з грошима. Не авторитарний, людина не влади, а ідеології. Якщо брати принцип старої радянської системи, він — політрук. Який має вбити людям у голову ідею і піти з ними на смерть.

Пузаті великі букви — в роботу вкладає багато почуттів, сподівань, витрачає на це більше енергії, ніж потрібно. Можливо, через це в нього інколи дає знати про себе серце.

Якщо буде жінці зізнаватися в коханні, скаже красиво, але без пафосу. Відростки в “д” піджаті. З коханою піде розпишеться тихо в РАЦСі, бо для нього важливі внутрішні відчуття, а не показовість.

 

Борис Колесников, 50 років

Віце-прем`єр-міністр інфраструктури

Дуже високий ступінь самоконтролю. Якщо нажив ворога під час сварки, ліквідує його не одразу, а тоді, коли це буде потрібно. Не по факту відсіче, а тоді, коли це йому максимально буде зручно. Емоційність зашкалює. У бійці підірваний. У нього все кипить - "ховайся, хто може". При цьому вміє себе контролювати, але за рахунок своєї ж ломки. Тримає себе в руках, щоб усіх не порубати, не наламати ще більше дров — піджимає всі букви “р”. Починає битися тільки тоді, коли його конкретно допечуть. Здатний оголосити війну тільки у випадку, якщо його конкретно роздраконити.

“Т” вказує на високий рівень інтелекту, миттєве прийняття рішень. Ідеальний на посаді, де потрібно швидко приймати рішення. Вирішить ситуацію швидко і правильно, при цьому не буде по сто разів бігати радитися з керівництвом.

Мінус — інтелект у людини агресивний, вона не любить, коли її виставляють дурнем. Краще його не тицяти в його власні помилки, бо може за це прибити.

Прагмат. У прийнятті рішень керується чистою вигодою. Не буде сильно ризикувати, візьме рівно стільки, скільки необхідно. Якщо буде щось обіцяти, виконає.

Легкий лівий нахил при написанні слова “дочка”. Можлива конфронтація з дочкою, якесь простиставлення її іншим. Можливо, він хоче більше особистої свободи в сім'ї, руху одинака.

Відростки “д” неповні, іноді трикутні — людина схильна на гру з коліс. Тому не придатна на роботі, де потрібно вибудувати систему. Швидко приймає рішення і біжить попереду потяга.  

“Ф” схожа на три кружечки — людина у гніві божеволіє. Там буде істерика. Як аналітик не годиться, процесу не відчуває. Бере інтелектом. Владу любить, але не маніяк. Керуватиме жорстко.

В “м” перший відросток вищий від другого — людину можна демпінгнути, це той випадок, коли людина просить за свою роботу тисячу доларів, кажеш: “700”, і вона одразу погоджується.

Другие материалы
Како будет лучше: взять иль дать?
01 сентября, 0:00
«Взять или дать?» Данный вопрос мало кто себе задает, а если разобраться, то он практически никем и
Анализ «красивого» почерка человека в графологии
03 февраля, 10:10
Довольно часто, когда узнают о графологии, задают вопрос о значении ужасного или красивого почерка
Наука ли физиогномика?
06 марта, 13:13
На семинарах довольно часто приходится слышать вопрос: «Является ли физиогномика наукой?» В
Комментарии: 0
Добавить

Добавить комментарий

Закрыть
I'm not a bot